Nowości  Przedstawiciele handlowi    
 


PrzedstawicieleHandlowi.pl > Prudential ze stroną dla przedstawicieli ubezpieczeniowych

2015-03-31 Prudential ze stroną dla przedstawicieli ubezpieczeniowych

Prudential otworzył nowy serwis internetowy przeznaczony dla osób zainteresowanych karierą przedstawiciela ubezpieczeniowego.

Nowa witryna tego towarzysta ubezpieczniowego dostępna jest pod stroną kariera-prudential.pl.

"Przygotowując serwis, chcieliśmy uniknąć powielania schematów typowych dla projektów rekrutacyjnych. Celem naszego portalu jest ułatwienie podjęcia świadomej decyzji o rozpoczęciu współpracy z Prudential w roli przedstawiciela ubezpieczeniowego. Chcemy być godnym zaufania partnerem, dlatego otwarcie komunikujemy zasady i wartości, na których budujemy swój biznes w Polsce. Korzystając z doświadczenia przedstawicieli będących z nami od samego początku, przedstawiamy podejście do wzajemnych relacji i opisujemy ścieżkę kariery oraz praktyczne wprowadzenie kandydata do zawodu." - powiedziała Magda Jończyk, menedżer ds. kanałów elektronicznych w Prudential w Polsce.

Przedstawiciele Prudentiala mówią, że zdają sobie sprawę ze stereotypów w temacie sprzedawców ubezpieczeń. Stąd też taki, a nie inny układ serwisu oraz wyróżnienie najważniejszych zasad współpracy.

"Już teraz zaczynamy walczyć z mitami na temat zawodu i charakteru osób sprzedających ubezpieczenia. Rozpoczynając działalność, nasz przedstawiciel nie musi rezygnować z dotychczasowego zajęcia. Współpraca z firmą ubezpieczeniową może stanowić tzw. drugie zajęcie w wolnym czasie oraz przynosić dodatkowy dochód. Nie jest też tak, że po wprowadzeniu do zawodu, przedstawiciele zostają pozostawieni sami sobie. Jak podkreślają nasi obecni współpracownicy, Prudential zapewnia wsparcie na każdym etapie - od momentu szkoleń, które pozwalają uzyskać licencję po pierwsze spotkania z klientami. Start serwisu to preludium do naszej ogólnopolskiej kampanii reklamowej." - dodaje Jończyk.